METODIKA
Trendové elementy útočenia Seminár trénerov v Dunajskej Strede 9.10.2017  Spracoval Michal Hanek
Využitie prípravných hier v tréningovom procese mládeže „Keď tréner nepochopí systém pohybov tvoriacich hernú činnosť a jej prispôsobovanie sa k premenlivým herným situáciám, od ktorých závisí efektívnosť prípravy hráčov, dopúšťa sa chýb v tréningovom ...
Michal HIPP - organizácia hry v systéme 4-2-3-1. Prednáška Michala Hippa na seminári trénerov 24.6.2017 v Nitre v prílohe.
Jozef Brezovský

Jozef Brezovský

Autor portálu

 

Coerver© "Špecialista"

 

coach jobsJednodňové školenie určené trénerom mládeže, ktorí chcú získať informácie o tréningovej metóde Coerver© Coaching. Školenie obsahuje 2 hodiny teórie a 4 hodiny praktických ukážok na ihrisku.

Metodický materiál TMK ObFZ Trnava pre trénerov

Metodický materiál TMK ObFZ Trnava pre trénerov mládeže - 1. časť

trenerportal.skSúčasní študenti licencie UEFA PRO zo štyroch členských asociácii - Lotyšsko, Litva, Slovensko a Turecko - urobili ďalší dôležitý krok v nadobudnutí nových poznatkov po absolvovaní študijného kurzu priamo v sídle UEFA vo švajčiarskom Nyone, ktorého sa zúčastnilo 23 slovenských trénerov ako súčasť UEFA inovatívneho vzdelávania v projekte výmenných programov. Vzdelávanie sa uskutočnilo v dňoch 22. – 25. 10. 2012 a slovenskú skupinu viedol technický riaditeľ SFZ Ján Greguš a manažér vzdelávania SFZ Zsolt Pakusza. 

futbalnetlogo

logozsfznew

logoufts white 500

sfzlogo 200 200

eufa respect logo

fairplay

Top