METODIKA
Trendové elementy útočenia Seminár trénerov v Dunajskej Strede 9.10.2017  Spracoval Michal Hanek
Využitie prípravných hier v tréningovom procese mládeže „Keď tréner nepochopí systém pohybov tvoriacich hernú činnosť a jej prispôsobovanie sa k premenlivým herným situáciám, od ktorých závisí efektívnosť prípravy hráčov, dopúšťa sa chýb v tréningovom ...
Michal HIPP - organizácia hry v systéme 4-2-3-1. Prednáška Michala Hippa na seminári trénerov 24.6.2017 v Nitre v prílohe.
Mgr. Patrik Mojžiš

Mgr. Patrik Mojžiš

praha1V úvode vystúpili prezident UČFT Werner Lička, členovia redakčnej rady Zdenek Sivek a Jiri Krenek, ktorí informovali o histórii únie, o jej činnosti a o osobnostiach, ktoré boli pri založení UČFT -  Václav Jíra a Václav Ježek.
Boli predstavení hostia, z ktorých ako prvý vystúpil Gérard Houllier, bývalý tréner Francúzska a FC Liverpool. Na MS 2014 v Brazílii pôsobil ako šéf pozorovateľskej skupiny FIFA.

štvrtok, 24 júl 2014 22:22

Letná futbalová škola Jozefa Barmoša

logobarmos
"Jedinečnosť, kvalita a tradícia."
Barmoš camp organizujeme od roku 2008. Vystriedalo sa v ňom takmer tisíc chlapcov z 13 rôznych štátov (Anglicko, Taliansko, Maďarsko, Ukrajina, Česko, Alžísko, Francúzsko, USA, Dánsko, Nemecko, Slovensko, Nórsko, Madagaskar)

nedeľa, 12 január 2014 18:47

PRÍPRAVA MLÁDEŽE V PSV EINDHOVEN

psv eindhovenHlavnou úlohou trénerov je vychovať komplexného hráča schopného prejsť do profesionálneho futbalu.

pondelok, 13 máj 2013 08:38

Tréningový proces mládeže

 

young-soccer-playersZákladom tréningového procesu mládeže vo futbale je pozitívny prístup k deťom a ku všetkým činnostiam, ktoré v priebehu tréningu robíme.

futbalnetlogo

logozsfznew

logoufts white 500

sfzlogo 200 200

eufa respect logo

fairplay

Top