nedeľa, 23 február 2014 10:23

Prihlášky na UEFA B - pravidelná aktualizácia !!! Doporučený

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(10 hlasov)

 

logoclanok120

(posledná aktualizácia: 7.09.2019)

 Upozorňujeme trénerov, ktorí majú záujem o zvyšovanie kvalifikácie, že musia spĺňať podmienky, ktoré ukladajú smernice SFZ a sú uvedené v sekcii "DOKUMENTY".

 

 PRIHLÁŠKY  NA KURZ UEFA B licencie

prihlasovanie sa uskutočňuje výlučne cez:  https://ticketing.futbalsfz.sk/events

Vzdelávanie trénerov organizuje výlučne SFZ. Od Januára 2019 všetky vzdelávacie akcie, regionálnych a oblastných futbalových zväzov budú riadené Technickým úsekom SFZ. Plánované akcie  školenia) budú prebiehať schvalovacím procesom a prihlasovanie na tieto akcie budú centrálne cez Ticketing, portál SFZ. https://ticketing.futbalsfz.sk/events

Školenie trénerov UEFA B licencie bude organizované raz do roka. Pre región západ je predbežne plánovaný začiatok na mesiac február 2019. Školenie bude rozdelené do 12 blokov - 120 hodín (60 teória, 60 prax)  

 Podmienky prijatia naškolenie trénerov licencie „UEFAB“ podľa smernic SFZ a program jednotlivých výukových blokov sú uvedené na https://ticketing.futbalsfz.sk/events

Predpokladaná cena školenia je 300 € podľa reálnych nákladov. (V prípde zvýšenia nákladov sa doplatok sa stanový podľa reálnych nákladov v priebehu kurzu). 

  Najbližší pravdepodobný termín otvorenia kurzu bude Február  2020

 Momentálne neprebieha žiadny kurz.

                                                         

 

 Táto časť je pravidelne aktualizovaná. 

 

Videné 44130 krát Naposledy zmenené sobota, 07 september 2019 08:44
Rastislav Vincúr

Administrátor portálu

Pre písanie komentárov sa prihláste

logozsfznew

logoufts white 500

sfzlogo 200 200

eufa respect logo

fairplay

Top
Súbory cookie nám uľahčujú poskytovať pre Vás naše služby. Používaním týchto stránok nám dávate súhlas používať súbory cookie. Zároveň súhlasíte s Pravidlami ochrany osobných údajov na tejto stránke.